Посета Основној школи „Сремски фронт“

Дана 18. марта 2016. године ученици наше школе, чланови информатичке секције, посетили су са наставницом рачунарства и информатике Јеленом Мудрић Основну школу „Сремски фронт“, где су ученицима првог разреда одржали едукацију о превентиви насиља путем интернета.

Ова посета била је планирана поводом обележавања Дана безбедног интернета, 9.фебруара 2016. године. Тим поводом ученици наше школе уредили су пано у холу школе. Едукација је одржана у сарадњи са учитељицом Јеленом Вукелић.

Наши ученици су одржали врло занимљив час, а прваци су били веома заинтересовани за тему и врло активни. Путем слика и дијалога са првацима, наши ученици су им нагласили да треба да буду веома опрезни када користе интернет, и да њихови родитељи треба да буду упознати са садржајима које посећују на интернету. У другом делу часа, приказали смо им видео на тему безбедности на интернету и на крају смо одиграли једну игру меморије.

Захваљујемо ученицима и њиховој учитељици на сарадњи.

DSCN0254 DSCN0262 DSCN0270 DSCN0271 DSCN0273 DSCN0275 DSCN0282 DSCN0290 DSCN0291 Pano

Stalna veza (link) ka ovom članku: https://www.nts.edu.rs/poseta-osnovnoj-skoli-sremski-front-2/