Одржан семинар MAKE IT POSSIBLE

make-it-possible У четвртак 21.2.2013. год, у просторијама наше школе одржан је међународни пројекат едукативно хуманитарног карактера MAKE IT POSSIBLE, у организацији Међународне организације за размену студената AIESEC. Реч је о највећој студентској организацији, самосталној, аполитичној и непрофитној, присутној на преко 2.100 универзитета у преко 110 земаља са преко 60.000 чланова, која омогућава младим људима да открију и развију сопствене потенцијале како би имали позитиван утицај на друштво. Пројекат MAKE IT POSSIBLE се базира на три миленијумска циља развоја – смањењу сиромаштва и глади, пружању основног образовања свима, као и равноправности полова. Једнодневне интерактивне семинаре у средњим школама води осам иностраних студената који желе да покажу и науче средњошколце на који начин могу да унапреде себе, пружајући им низ едукација о вештинама и скрену пажњу на осетљиве друштвене групе, тако што ће младима указати и примером показати, како да помогну људима којима је помоћ заиста потребна.

Stalna veza (link) ka ovom članku: https://www.nts.edu.rs/odrzan-seminar-make-it-possible/