Ђурђевдански турнир у надвлачењу конопца

img-01-nadvlacenje-konopcaУ уторак 5.5.2015. године, у Техничкој школи „Никола Тесла” одржан је 1. ђурђевдански турнир у надвлачењу конопца, а са жељом и намером да постане традиција.

У преподневној „Б” смени у такмичењу је учествовало 10 екипа, укупно 50 ученика. Победник је екипа IV-5 одељења.
У поподневној „А” смени учествовало је 8 женских екипа и 16 мушких екипа, укупно 114 ученика.

img-02-nadvlacenje-konopcaУ женској конкуренцији прво место освојила је екипа II-1,  друго место екипа IV-3 и треће место екипа IV-1.

img-03-nadvlacenje-konopcaУ мушкој конкуренцији прво место освојила је екипа I-1, друго место екипа II-3-А,  треће место екипа II-3-Б.

img-04-nadvlacenje-konopcaСвим такмичарима честитам на учешћу  и фер-плеју, а осталим ученицима и професорима на фер и коректном навијању.

Овом приликом похваљујем ученике који су помагали у организацији такмичења:
Јелену Малић (I-1), Зорану Бацељ (III-1), Дајану Крижанић (III-3), Јелену Пејић (III-3), Далибора Студена (III-3), Милоша Сенића (IV-3), Николу Ћурчићa (IV-3), Драганa Тепавцa, Александра Романа, Миланa Ћулићa и Милицу Ситничић, затим раднике школе који су средили терен за такмичење као и екипу „Прве помоћи”, из Црвеног Крста.

Посебно се захваљујем директору школе Јови Дрезги, који је омогућио да се ово такмичење одржи.

Чланак припремила
проф. Вера Башић

Stalna veza (link) ka ovom članku: https://www.nts.edu.rs/djurdjevdanski-turnir-u-nadvlacenju-konopca/