Oдштaмпajтe Страна

ТЕСЛА – Твој пут ка успеху!

TESLA - Tvoj put ka uspehuКонкурсом за упис ученика у први разред средњих школа за школску 2015/16. годину, Техничка школа „Никола Тесла” Шид предвидела је упис 6 одељења у оквиру 4 подручја рада.

Широки спектар занимања из Конкурса потврђује да је Техничка школа прерасла своје име, јер оваква образовна понуда покрива веома различита и разноврсна интересовања и склоности. У нашој школи могу пронаћи себе не само љубитељи „технике“, већ и они који имају дара за учење страних језика, комуникацију, креативност, тимски рад, вештине… На листи су занимања и за оне са одличним успехом и амбицијама за студирање, али и занимања за оне који имају просечан успех из основне школе и немају жеље или финансијских могућности за даље школовање, већ желе да што пре постану „своји људи”.

Према конкурсу, ТШ „Никола Тесла” Шид вршиће упис ученика у следеће образовне профиле:

ЧЕТВОРОГОДИШЊЕ ОБРАЗОВАЊЕ
Бр. ученика
Електротехничар рачунара
Пољопривредни техничар
Машински техничар за компјутерско конструисање
ТРОГОДИШЊЕ ОБРАЗОВАЊЕ
Бр. ученика
Аутомеханичар
Бравар
Трговац

Tрajни линк дo oвoг члaнкa: http://www.nts.edu.rs/tesla-tvoj-put-ka-uspehu/