Свечана додела диплома – 2013.

Svecana dodela diploma - 2013У понедељак, 17.6.2013. године одржана је свечана додела диплома матурантима наше школе. Поздравну реч одржао је директор школе, Јово Дрезга, који је након срдачне речи добродошлице присутнима и честитке матурантима, указао на потребу целоживотног образовања и усавршавања и пожелео им лични и професионални успех. Награду за најбољи матурски рад, добила је ученица одељења IV-3, Тања Бајић, чији је рад прочитан, док је присутне разгалио етно ансамбл „Гора”, који је поново био на висини задатка. Након тога уследила је додела диплома, као и завршно обраћање матурантима од стране њихових одељенских старешина. Након завршетка програма, присутне је дочекало послужење у холу школе, где су своје умеће показали ученици одељења III-2 – пекари. Видео снимак и слике са доделе диплома можете погледати у наставку вести.

[nggallery id=11]

Stalna veza (link) ka ovom članku: https://www.nts.edu.rs/svecana-dodela-diploma-2013-2/