Општинско такмичење из српског језика и књижевности

skolsko takmicenjeДанас је у Гимназији „Сава Шумановић“ одржано такмичење из српског језика и језичке културе (општински ниво) на којем су учествовали и ученици наше школе. Пласман у даљи круг такмичења остварили су следећи ученици: Стефан Чавић I-1, Адријана Доскочи I-1, Јеремија Ковачевић I-3, Милан Милеуснић I-3 и Александра Грозданић II-5. Општинско такмичење из књижевности „Књижевна олимпијада“ одржано је 1. марта 2015. године у просторијама наше школе. На Окружно такмичење које ће бити одржано крајем марта у Сремској Митровици пласирали су се следећи ученици: Данијела Млађен I-1, Милана Јухас I-1, Јелена Малић I-1, Јеремија Ковачевић I-3, Миодраг Марковић I-3 и Андријана Марковић III-1. Честитамо свим ученицима који су узели учешће на такмичењима из српског језика и књижевности!

Stalna veza (link) ka ovom članku: https://www.nts.edu.rs/opstinsko-takmicenje-iz-srpskog-jezika-i-knjizevnosti/